Stoły multimedialne – właściwości

Od premiery pierwszego iPada minęło dopiero kilka lat a technologia dotykowa oferuje kolejne, niesamowite rozwiązania. Ten dynamiczny postęp technologii umożliwia tworzenie coraz cieńszych, zgrabniejszych i wydajniejszych ekranów. Codzienność świadczy o tym, że era dotykowego interfejsu zagnieździła się na dobre, a wszelkie informacje dosłownie posiadamy na wyciągniecie ręki. Od teraz możemy przegląda je na blacie stołu!

Stół multimedialny ma spełniać.

Dla kogo?
Stół multimedialny to idealne rozwiązanie dla firm, które stawiają na nowoczesne rozwiązania i interakcję z klientem. Urządzenie sprawdzi się nie tylko jako platforma do interaktywnych gier i zabaw. Bardzo często jest ono wykorzystywane jako informacja turystyczna, element wystawienniczy, nośnik edukacyjny lub informacja o produkcie bądź usługach. Wykorzystywane są w nim różnego rodzaju technologie dotykowe, jak singletouch oraz multitouch. Stworzenie dedykowanej aplikacji dostosowanej do indywidualnych potrzeb pozwoli w pełni skorzystać z możliwości stołu. Z pewnością taki innowacyjny dodatek sprawi, że twoja firma wyróżni się na tle konkurencji a jego użytkownicy będą cieszyć się świetną rozrywkę połączoną z reklamą.

Czym wyróżnia się Stół multimedialny?
Urządzenie te odznaczają się wysokim stopniem wytrzymałości a ekran stołu charakteryzuje się wodoszczelnością. Oznacza to, że można z niego korzystać jak ze zwykłego stołu. Warto dodać, że cały system jest intuicyjny i prosty, dlatego nikt nie powinien mieć problemu z jego obsługą. Przy jednym stole może znajdować się wiele osób, przy czym każda z nich może używać innych funkcji – stwarza to możliwość interakcji z samym systemem, jak i ze sobą nawzajem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *