Galeria handlowa to o wiele więcej, niż zakupy

Galeria handlowa to o wiele więcej, niż zakupy

Pod stolicą w niewielkiej miejscowości Łomianki powstałą nowoczesna i duża galeria handlowa w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. To dobrze zaplanowana inwestycja, która zapewnia odwiedzającym szereg możliwości – zarówno dla rodzin, dzieci i wszystkich zakupowiczów. W Galerii Łomianki czeka bogata oferta sklepów odzieżowych, lokali usługowych oraz specjalnych atrakcji.

Zabawa dla dużych i małych

W Galerii Łomianki mają miejsce wyjątkowe wydarzenia, jak teatrzyki, przedstawienia oraz warsztaty, w których może brać udział cała rodzina. Na dzieci czekają teatrzyki tematyczne oraz zajęcia językowe z angielskiego oraz francuskiego. To świetna opcja, gdyż dzieci się dobrze bawią i jednocześnie uczą przy tym. Zarówno dzieci i dorośli mogą wziąć udział w warsztatach artystycznych, jak warsztaty robienia wianków jesiennych i ozdób. W Galerii Łomianki takie wydarzenia odbywają się regularnie, więc każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Szczegółowy plan wydarzeń można śledzić na stronie https://galerialomianki.pl.

Stylizacja dla każdego

Galeria handlowa najczęściej przyciąga miłośników mody i urody, więc i na nich przygotowana jest Galeria Łomianki. Znajdziemy tu wiele sklepów z odzieżą, sklepów firmowych i luksusowych oraz sieciówek. Dzięki temu z łatwością odświeżymy szafę oraz odmienimy swój look w zależności od naszych możliwości oraz zachcianek. Mamy także możliwość skorzystania z usług profesjonalnej stylistki, Gosi Marszałek, która zaplanuje z nami nasz image oraz zrobi zakupy. W końcu każdy powinien czuć się dobrze w swojej skórze i mieć świadomość, że olśniewa swoją pewnością siebie i miłością do siebie samego. W galerii mamy także szeroki wybór sklepów i lokali usługowych – drogerii, salonów stylizacji paznokci, fryzjerskich. Warto także skorzystać ze specjalnych wydarzeń, jak np. targi mody, jeśli interesuje nas fashion.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *