Prezent na imieniny

Imieniny są zazwyczaj symboliczne i najlepiej wybrać bezpieczny prezent, który zadowoli gospodarza i nie urazi go. Nie warto również kłopotać solenizanta drogimi prezentami.

Prezent dla kobiety
To raczej prosta sprawa. Wybierając się do kobiety na imienny, musimy koniecznie zaopatrzyć się w piękny bukiet kwiatów oraz słodkie upominki. Każda kobieta ucieszy się z takiego zestawu, ponieważ nie istnieje taka, która nie doceni urody kwiatów oraz słodkości na gorszy humor. Dla bardziej wyszukanych prezentów, można zastanowić się nad ozdobną filiżanką lub książką ulubionego autora.

Imieniny mężczyzny
słodkie upominki tu również będą miały swój udział. Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni słyną z bycia łasuchami. Do tego można dokupić butelkę dobrego alkoholu lub krawat. Jeśli mężczyzna jest typowym gadżeciarzem, można podarować mu fajną zawieszkę do samochodu lub ciekawy brelok do kluczy. Zestaw kosmetyków do pielęgnacji, również może okazać się dobrym pomysłem.

Imieniny starszej osoby
Jeśli wybieramy się na imieniny do babci, dziadka czy innego seniora, warto zdecydować się na prezenty adekwatne dla kobiety i mężczyzny, czyli kwiaty i słodkie upominki lub butelka alkoholu i czekoladki. Zamiast alkoholu w dobrym tonie jest podarować tonik witaminowy dla osób starszych, jeśli ze względu na wiek, nie mogą spożywać alkoholu.

Uniwersalny prezent
Coś co można sprawić w prezencie każdemu to oczywiście słodkie upominki i kwiaty. Kupując taki prezent, nigdy nie wyjdziemy na nietaktownych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *